Aktualności
Data opublikowania: 2017-05-24
WTZ Ostoja Duszniki z pucharem Turnieju Bocci
Uwaga materiał archiwalny
W pierwszym WóTeZetowskim Turnieju Bocci „Ostoja Cup” z udziałem 4 warsztatów (Szamotuły, Wronki, Kwilcz, Duszniki), najlepiej wypadły drużyny Ostoi, zajmując I i II miejsce. Na III miejscu znalazł się zespół WTZ Kwilcz. W zawodach wzięło udział 8 ekip, które rozgrywały mecze każdy z każdym, w sumie 28 spotkań. Pierwszy zespół Ostoi nie przegrał żadnego meczu i to właśnie on odbierał z rąk Wójta Romana Bogusia puchar turnieju.
Tekst i zdjęcia: WTZ Duszniki
Pozostałe Wydarzenia - archiwum

2025-04-16
PSZOK w Podrzewiu i Grzebienisku nieczynny w Wielką Sobotę
Komunalny Zakład Budżetowy informuje, że w sobotę 19 kwietnia 2025 r. (Wielka Sobota) PSZOK w Podrzewiu i Grzebienisku będzie NIECZYNNY.
Czytaj więcej



2025-01-20
Kwalifikacja wojskowa dla urodzonych w 2006 r.
W dniach 27 marca i 28 marca 2025 roku w Szamotułach w Hali Widowiskowo-Sportowej „Nałęcz” przy Zespole Szkół Nr 3 przy ulicy Mickiewicza 4 odbędzie się kwalifikacja wojskowa dla osób zamieszkałych na terenie Gminy Duszniki.
Imienne wezwania do stawienia się do kwalifikacji zostały wysłane przez Urząd Gminy Dusz
Czytaj więcej

2024-12-27
Trening noworoczny 10.01.2025 r.
Trening noworoczny 10.01.2025 r. sala sportowa w Dusznikach.
REGULAMIN
Czytaj więcej

2024-12-27
31 grudnia br. urząd i jednostki organizacyjne będą czynne do godziny 13.00!
Uprzejmie informujemy, że we wtorek 31 grudnia br. urząd oraz jednostki organizacyjne Gminy Duszniki będą czynne do godziny 13.00!
Czytaj więcej