Aktualności
Data opublikowania: 2023-05-11
Dopłaty dla rolników i Krajowe Dni Pola w Sielinku
Na prośbę Wojewody Wielkopolskiego Michała Zielińskiego zamieszczamy pakiet informacji przygotowany dla rolników.
Załączone pliki dotyczą trzech zagadnień:
- dopłat dla rolników przed żniwami: informacja, plakat
- darmowej pomocy, którą przy wypełnianiu wniosków o dopłaty bezpośrednie służą doradcy WODR: informacja, plakat
- IV Krajowych Dni Pola w Sielinku, gdzie od 3 do 5 czerwca trwać będzie jedno z największych tegorocznych wydarzeń rolniczych w naszym kraju: informacja, plakat
Pozostałe Komunikaty


2025-07-03
Utrudnienia w ruchu Grand Fondo Poznań
6 lipca br. (niedziela) odbędzie się Grand Fondo Poznań - trasa wyścigu przebiega przez naszą gminę - w związku z tym wystąpią utrudnienia w ruchu w miejscowościach: Ceradz Dolny, Grzebienisko, Wierzeja, Wilkowo, Grodziszczko, Brzoza.
Czytaj więcej

2025-07-03
W lipcu pracownicy dostarczą informację w zakresie gospodarowania odpadami komunalnymi
Informujemy, że od 1 września 2025 roku obowiązek odbioru odpadów komunalnych od mieszkańców przejmuje Związek Międzygminny "Centrum Zagospodarowania Odpadami - SELEKT". W związku z tym, w dniach od 4 do 21 lipca br. pracownicy urzędu dostarczą osobiście mieszkańcom informację w zakresie gospodarowania odpadami komunalnymi wraz z nową
Czytaj więcej


2025-07-02
Czas pożegnać azbest z twojego dachu – teraz z dopłatą do kredytu
Wielkopolska wciąż zmaga się z niechlubnym dziedzictwem dawnych lat - tysiące ton azbestu nadal pokrywa dachy naszych domów. Niebezpieczne materiały zagrażają zdrowiu i życiu.
Masz szansę to zmienić z nowym kredytem z dopłatą!
Wspólna inicjatywa Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu oraz Ban
Czytaj więcej