Kontynuuj Ta strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w "Polityce Cookies".
Aktualności
Data opublikowania: 2022-09-02

Awanse zawodowe nauczycieli

1 września br. Wójt Roman Boguś uroczyście wręczył akt nadania stopnia awansu zawodowego nauczycielom mianowanym, zatrudnionym w szkołach podstawowych w Dusznikach i w Grzebienisku oraz w Zespole Przedszkoli w Dusznikach. W uroczystości wzięli również udział dyrektorzy tych szkół- Iwona Liczbańska i Lucyna Krajewska, dyrektor zespołu przedszkoli Ewa Tyczyńska oraz kierownik Gminnego Zespołu Oświatowego Kamila Szwedek. Awans na stopień nauczyciela mianowanego otrzymali:

- ze Szkoły Podstawowej w Dusznikach: nauczyciel wychowania fizycznego Michał Skrzypczak i nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej Agnieszka Łodyga, Monika Makowska i Lidia Voss-Pałyga,

- ze Szkoły Podstawowej w Grzebienisku – nauczyciel świetlicy i wspomagający Karolina Jankowska,

- z Zespołu Przedszkoli w Dusznikach: nauczyciele wychowania przedszkolnego Izabela Kaźmierczak i Alicja Markiewicz, która jest również nauczycielem języka angielskiego.

To jednak nie jest jedyny awans nauczycieli z naszych gminnych szkół. Również 1 września br. awans na najwyższy stopień nauczyciela dyplomowanego, nadawany przez Wielkopolskiego Kuratora Oświaty, uzyskali: Izabela Uniejewska (nauczyciel pedagog) i Mikołaj Małolepszy (nauczyciel wychowania fizycznego) ze Szkoły Podstawowej w Grzebienisku, Ilona Szwarc (nauczyciel języka niemieckiego) i Beata Gotowa (nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej) ze Szkoły Podstawowej w Dusznikach oraz Adrianna Czelusta – nauczyciel wychowania przedszkolnego ze Szkoły Podstawowej w Sędzinku.

Pierwszy awans zawodowy nauczyciela kontraktowego, który nadawany jest przez dyrektora szkoły, uzyskała również Katarzyna Chojnacka – nauczyciel wychowania przedszkolnego w Szkole Podstawowej w Grzebienisku.

Pozostałe Wydarzenia
Komunikat ws. dystrybucji tabletek jodowych dla mieszkańców
2022-10-21
Komunikat ws. dystrybucji tabletek jodowych dla mieszkańców
Informujemy, że do naszej gminy dostarczono tabletki z jodkiem potasu. Obecnie znajdują się w zbiorczym punkcie przechowywania. W przypadku zagrożenia, zostaną wydane do punktów dystrybucji. UWAGA: WYDAWANIE TABLETEK MIESZKAŃCOM NASTAPI PO WYDANIU ODPOWIEDNIEGO KOMUNIKATU PRZEZ WŁADZE CENTRALNE Nie należy przyjmować preparatu jodku p Czytaj więcej
Zakup preferencyjny węgla przez gospodarstwa domowe
2022-11-03
Zakup preferencyjny węgla przez gospodarstwa domowe
Gmina Duszniki zadeklarowała przystąpienie do zakupu preferencyjnego paliwa stałego zgodnie z ustawą z dnia 27 października 2022 r.   Zabezpieczenie potrzeb mieszkańców będzie uzależnione od ilości dostaw przyznanych gminie. Z zakupu preferencyjnego mogą skorzystać osoby, które złożą wniosek o zakup węgla oraz które otrzy Czytaj więcej
Gmina Duszniki rozpoczęła sprzedaż i dostawę węgla.
2022-11-30
Gmina Duszniki rozpoczęła sprzedaż i dostawę węgla.
28 listopada br. Gmina Duszniki rozpoczęła sprzedaż i dostawę węgla dla mieszkańców. O kolejności realizacji zamówień decyduje data złożenia wniosku do Urzędu oraz data wpłaty środków na specjalnie wyznaczony rachunek bankowy do obsługi sprzedaży węgla. W związku z tym w celu umożliwienia dostarczenia do końca 2022 r. węgla ws Czytaj więcej
Nabór na stanowisko ds. infrastruktury drogowej (umowa na zastępstwo)
2022-12-05
Nabór na stanowisko ds. infrastruktury drogowej (umowa na zastępstwo)
Nabór na stanowisko ds. infrastruktury drogowej w urzędzie (umowa na zastępstwo): OGŁOSZENIE Czytaj więcej
Młodzieżowa Rada Gminy Duszniki VI kadencji
2022-12-02
Młodzieżowa Rada Gminy Duszniki VI kadencji
30 września br. odbyły się wybory do Młodzieżowej Rady Gminy Duszniki szóstej kadencji. W trzech okręgach – w Szkole Podstawowej w Dusznikach, w Szkole Podstawowej w Grzebienisku oraz w Szkole Podstawowej w Sędzinku osiemnastu uczniów wystartowało w wyborach o mandat w Radzie. W głosowaniu przeprowadzonym przez szkolne kom Czytaj więcej
"Poznaj Polskę" wycieczki szkolne dofinansowane z Ministerstwa Edukacji i Nauki.
2022-11-29
"Poznaj Polskę" wycieczki szkolne dofinansowane z Ministerstwa Edukacji i Nauki.
"Poznaj Polskę" wycieczki szkolne dofinasowane  z Ministerstwa Edukacji i Nauki. W założeniu programu w roku szkolnym 2022/2023 dofinansowaniu w 80% podlegają wycieczki:- jednodniowe - do kwoty 5 tys zł,- dwudniowe -   do kwoty 10 tys,- trzydniowe -   do kwoty 15 tys. Planując wycieczkę, uczniowie i nauczyciele mogli Czytaj więcej
Więcej wydarzeń
najczęściej czytane

LISEK W DOMU - mityng Piotra Liska


Przygotowania do mityngu Piotra Liska


Dzieje się w BPiCAK’u


"TEN MITYNG JEST DLA WAS"


Otwarcie nowej świetlicy wiejskiej w Grodziszczku