Pamięć o poległych w 86. rocznicę wybuchu II wojny światowej

1 września obchodziliśmy 86. rocznicę wybuchu II wojny światowej. Hołd poległym oddali przedstawiciele samorządu Gminy Duszniki: Wójt Gminy Duszniki Radosław Łanoszka, Przewodniczący Rady Gminy Duszniki Paweł Henicz, Zastępca Wójta Ryszard Pacholak i Skarbnik Gminy Mirosława Szwedek. Symboliczne, biało-czerwone kwiaty zostały złożone u stóp Pomnika Walk i Męczeństwa w parku w Dusznikach.