Komunikacja

W dniu 15 grudnia 2016 roku zostało podpisane porozumienie międzygminne pomiędzy Miastem Poznań, Gminą Tarnowo Podgórne i Gminą Duszniki,  na podstawie którego transport zbiorowy przejmuje Miasto Poznań, w tym komunikację miejską  linii nr 812 na trasie Poznań Ogrody – Baranowo – Przeźmierowo - Swadzim – Sady - Tarnowo Podgórne – Jankowice – Ceradz Kościelny – Ceradz Dolny - Grzebienisko.

Rozkład jazdy autobusów dostępny jest na przystankach autobusowych, na stronie internetowej ZTM Poznań oraz w siedzibie TPBUS Tarnowo Podgórne.

Informujemy, że linia nr 812 kursuje również w soboty, niedziele i święta ! Wszelkie informacje o transporcie, w tym linii nr 812, można znaleźć na stronie www.ztm.poznan.pl

Uwaga! Zmiana w rozkładzie jazdy linii 812

Zarząd Transportu Miejskiego w Poznaniu informuje, że od 2 stycznia 2020 r. będą obowiązywały następujące zmiany w rozkładzie jazdy linii 812.

Linia nr 812 - kurs w dni robocze o godz. 10.15 z pętli Ogrody będzie wydłużony z przystanku Ceradz Kościelny/Kościół do przystanku Grzebienisko/Pętla; godzina odjazdu powrotnego z przystanku Grzebienisko/Pętla o godzinie 11.13, kurs na dotychczasowym odcinku będzie opóźniony o 5 minut (odjazd z przystanku Ceradz Kościelny/Kościół o godzinie 11.23.

Pozostałe kursy linii nr 812 nie ulegają zmianom.

Więcej informacji na stronie Zarządu Transportu Miejskiego w Poznaniu: ztm.poznan.pl