Logo FORUM Mapa ESP BOM BIP KONTAKT Logo

I Nocny Turniej Piłki Siatkowej

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dusznikach zorganizował w nocy z piątku na sobotę I Nocny Turniej Piłki Siatkowej. Chętnych drużyn do wzięcia w nim udziału nie zabrakło! Na rozpoczęciu stawiło się łącznie 8 ekip:

4. OSiR Duszniki

Przed rozpoczęciem kapitanowie wzięli udział w losowanie grup. Podział wyglądał następująco:

Po oficjalnym otwarciu i szybkiej rozgrzewce drużyny rozpoczęły walkę o pierwsze punkty. Oto wyniki wszystkich spotkań w poszczególnych grupach.

GRUPA A:

OGÓRKI ZDZISŁAWA            0 : 2    SSM SZAMOTUŁY (20:25,13:25)

PLASS                                    2 : 0    ES KADRA (25:12, 25: 13)

OGÓRKI ZDZISŁAWA            2 : 1    ES KADRA (25:17,22:25, 15:9)

SSM SZAMOTUŁY                 2 : 0    PLASS (25:23, 25:21)

OGÓRKI ZDZISŁAWA            0 : 2    PLASS (22:25, 21:25)

ES KASRA                             0 : 2    SSM SZAMOTUŁY (19:25, 21:25)

GRUPA B:

RUTNICKI TEAM              2 : 0    OSiR DUSZNIKI (30:28, 25:17)

THE KILLING DEAM   2 : 0    OJ TAM OJ TAM (25:20, 25:20)

RUTNICKI TEAM         2 : 0    OJ TAM OJ TAM (25:14, 25:21)

OSiR DUSZNIKI          0 : 2    THE KILLING DREAM (16:25, 15:25)

RUTNICKI TEAM        1 : 2    THE KILLING DREAM (25:21, 20:25, 11:15)

OJ TAM OJ TAM         1 : 2    OSiR DUSZNKI (29:27, 21:25, 7:15)

Z grupy A z kompletem zwycięstw bez straty seta do półfinału awansowała ekipa SSM Szamotuły, gdzie zmierzyła się z drużyną Rutnicki Team. W tym pojedynku lepsza okazała się drużyna Rutnickiego wygrywając 2:0(28:26,25:17), która dzięki zwycięstwu awansowała do wielkiego finału. W drugim półfinale walka o awans rozegrała się między PLASSem, a The Killing Dream. „Zabójczy Sen” stał się dla przeciwnika koszmarem na jawie, w którym po tie-breaku odesłał PLASS do walki o III miejsce (The Killing Dream 2:1 PLASS 25:15,14:25,15:7)

Tym sposobem poznaliśmy drużyny, które zawalczą o zwycięstwo w I Nocnym Turnieju Piłki Siatkowej!

Zanim jednak finał się rozpoczął rozegrały się spotkania o miejsca V-VIII.

W meczu o miejsce VII ES Kadra pokonała drużynę Oj tam Oj tam 2:0 (25:15, 25:21).

Gospodarzom turnieju po 2 porażkach w grupie została walka V pozycje z ekipą Ogórki Zdzisława. Po dwóch zaciętych setach OSiR Duszniki zwyciężył 2:0 (25:18, 27:25).

W meczu o III miejsce ekipa Plassu miała okazje zrewanżować się drużynie SSM Szamotuły za porażkę w fazie grupowej, jednak i tym razem lepsza okazała się drużyna z Szamotuł oddając rywalom jednego seta. PLASS 1 : 2 SSM Szamotuły ( 17:25, 26:24, 10:15)

Nadszedł czas na wielki FINAŁ, w którym naprzeciwko siebie stanęły ekipy RUTNICKI TEAM oraz THE KILLING DREAM. „ Zabójczy Sen” od samego początku narzucił rywalowi swój styl gry i nie pozwolił rozwinąć skrzydeł. Prowadził pewnie od samego początku zwyciężając w dwóch setach do 16 oraz do 20.

Zwycięzcom gratulujemy sukcesu! Wszystkim uczestnikom dziękujemy za wspólną zabawę oraz sportową rywalizację.