Kontynuuj Ta strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w "Polityce Cookies".
Aktualności
Data opublikowania: 2021-09-17

Uczysz się i masz rentę rodzinną, powiadom ZUS o kontynuowaniu nauki

Uczniowie i studenci, którzy otrzymują z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych rentę rodzinną, muszą powiadomić ZUS o kontynuowaniu lub zaprzestaniu nauki.  Przeczytaj, co i kiedy trzeba zrobić, żeby nie stracić prawa do renty, albo nie zwracać nadpłaconego świadczenia.

INFORMACJA ZUS

Pozostałe Wydarzenia
Gmina Duszniki dołączyła do protestu przeciw drastycznej podwyżce cen gazu
2021-10-20
Gmina Duszniki dołączyła do protestu przeciw drastycznej podwyżce cen gazu
19 października br. w Tarnowie Podgórnym spotkali się włodarze z blisko 40 gmin z 5 województw. Spotkanie miało na celu wypracowanie wspólnej strategii działania wobec drastycznych podwyżek cen gazu, jakie dotknęły mieszkańców. Gminę Duszniki reprezentował wójt Roman Boguś. W spotkaniu uczestniczyli również Czytaj więcej
Program wsparcia dzieci byłych pracowników PGR-ów - do 29 października
2021-10-18
Program wsparcia dzieci byłych pracowników PGR-ów - do 29 października
Informujemy, że istnieje możliwość wsparcia uczących się dzieci z rodzin byłych pracowników PGR-ów. W ramach projektu gmina zakupi sprzęt komputerowy (laptopy, tablety itp.). Szczegółowe informacje są dostępne na rządowej stronie Centrum Projektów Polska Cyfrowa: https://www.gov.pl/web/cppc/wsparcie-ppgr Dodatkowych wyj Czytaj więcej
"Niewinni czarodzieje" - koncert jazzowy - sobota 23 października
2021-10-18
"Niewinni czarodzieje" - koncert jazzowy - sobota 23 października
Sołtysi i KGW w plebiscycie Mistrzowie Agro 2021 - GŁOSOWANIE
2021-10-15
Sołtysi i KGW w plebiscycie Mistrzowie Agro 2021 - GŁOSOWANIE
Przedstawiciele Gminy Duszniki zostali nominowani do tytułów Sołtys Roku i Koło Gospodyń Wiejskich Roku w tegorocznej edycji akcji Mistrzowie Agro – największego plebiscytu wiejskiego i rolniczego w Polsce, który w naszym województwie jest prowadzony przez "Głos Wielkopolski" oraz ogólnopolski serwis i magazyn &bdq Czytaj więcej
Spotkanie samorządowców KOLD w sali wiejskiej w Grzebienisku
2021-10-15
Spotkanie samorządowców KOLD w sali wiejskiej w Grzebienisku
W środę 13 października br. wójtowie i burmistrzowie gmin wchodzących w skład Lokalnej Grupy Działania KOLD spotkali się w sali wiejskiej w Grzebienisku. Miejsce spotkania nie było przypadkowe. Świetlica wiejska w Grzebienisku została w tym roku wyremontowana ze środków przyznanych przez KOLD w ramach programu Leader. Gospodarz spotka Czytaj więcej
Komunikat Wójta w sprawie podwyżek cen gazu
2021-10-11
Komunikat Wójta w sprawie podwyżek cen gazu
Drodzy Mieszkańcy Gminy Duszniki! W związku z informacjami o drastycznych podwyżkach cen gazu w naszej gminie zapewniam, że jestem w kontakcie z wójtami i burmistrzami gmin, będących w takiej samej bądź podobnej sytuacji do naszej. Wspólnie będziemy podejmować wszelkie możliwe działania w obronie mieszkańców naszych gmin. 6 p Czytaj więcej
Więcej wydarzeń
najczęściej czytane

LISEK W DOMU - mityng Piotra Liska


Przygotowania do mityngu Piotra Liska


Dzieje się w BPiCAK’u


"TEN MITYNG JEST DLA WAS"


Otwarcie nowej świetlicy wiejskiej w Grodziszczku